PREMIJERNO EMITOVANJE “POD SJAJEM ZVEZDA”.

Emisija ” Pod sjajem zvezda” autora Draška Aćimovića koja traje gotovo dve decenije dokaz je da i dalje postoje kvalitetne emisije koje zasnivaju svoj koncept na pravim vrednostima.

Draško Aćimović poznat je široj javnosti kao novinar zabavnih i kulturnih rubrika i emisija a emisija koju možete premijerno pogledati na našem portalu i to njeno 858. izdanje uskoro proslavlja i jubilej dve decenije postojanja.

U ovom izdanju pored Aleksandra Gajovića državnog sekretara u Ministarstvu za Kulturu i informisanje, Bobana Jovanovića ambasadora Medjunarodne akademije za kulturu i umetnost gostuju i Svetska šampionka u karateu Nevena Simić kao i mnogi drugi zanimljivi gosti.

Advertisements

Pogledajte emisiju na linku

https://www.youtube.com/watch?v=sLUlzN8ca7Y

 

Za sve gledaoce TV emisije “POD SJAJEM ZVEZDA”

SPISAK EMITERA EMISIJE U SRBIJI, REGIONU I PUTEM INTERNETA ZA NAŠE LJUDE U DIJASPORI

Beogradskao TV i kablovsko nebo

.RTV STUDIO B nacionalna regionalama frekvencija, datum Emitovanja utorak 23,30 i subota 23,30
.TV MELOS Kraljevo (IPTV Telekom,Orion Telekom i većina kablovskih operatera Srbije) petak 23,00, subota 16,00, ponedeljak 10,05 i utorak 10,05
.TV VTV – VUJIC TV Valjevo (SBB i IPTV Telekom) četvrtak 18,30 i nedelja 11,30
.TV KTV Zrenjanin (SBB kanal 344) petak 12,00, subota 9,00
.RTV TESLA Beograd (Gronet i Smaly) subota 18,00, ponedeljak 13,00 i četvrtak 01 posle ponoći
.RTV PANČEVO (SBB kanal 370, MTS Telekom, Supernova, Orion Telekom i internetom za ceo svet) subota 20,05 i utorak 22,30
.TV MOST Zvečan Kosmet (UPTV Telekom kanal 167, Orion Telekom kanal 128, TV Kopernikus KCN kanal DTV 30) subota 21,00, nedelja 12,40

Ostale regionalne i lokalne TV Srbije i regiona

.TV DUNAV Pančevo ( gleda cela Vojvodina ) nedelja 22,30, utorak 22,00
.TV P Kanal Pirot nedelja 22,00 petak 22,30
.TV STUDIO MT Leskovac nedelja 16,00, ponedeljak 13,00
.TV BLACE subota 22,00, nedelja 14,00, ponedeljak 22,00,,
.TV RUF Petrovac na Mlavi nedelja 21,00, četvrtak 21,00
TV JEDINSTVO Novi Pazar četvrtak 21,00, petak 16,30
.TV KOLUBARA Lazarevac nedelja 15,00, ponedeljak 22,00
.TV FOCUS Vranje petak 23,00, nedelja 21,00
.RTV MEGA Inđija subota 16,00, nedelja 12,30 i 22,30
.RTV STARA PAZOVA utprak 22,00, nedelja 11,00
.RTV MAJDANPEK subota 18,20 utorak 21,00
.TV ARTVIZIJA Niš petak 16,00, 23,00, subota 12,00, nedelja 16,00
. RTV KURŠUMLIJA Svaki dan po 2 termina, kablovska Beotel net
,RTV AS Šabac nedelja 20,00, petak 23,30
,RTV PODRINJE Loznica subota 15,00 nedelja 19,30
.TV-5 Užice nedelja 16,00, utorak 23,00
,TV BOR petak 20,00 nedelja 12,00
.RTV F KANAL Zaječar subota 23,00 , četrvtak 18,00
.TV ISTOK- FOLK DISK Salaš utorak 12,30 subota 12,30
.RTV FLASH Aranđelovac subota 12,00 nedelja 15,00
.RTV CITY Ub nedelja 15,00 četvrtak 12,30
.STV K54 Sombor nedelja 21,30 sreda 16,30
.RTV K23 Subotica subota 19,00, nedelja 19,00, ponedlejak 11,00
.TV PROTOKOL K-1 Leskovac nedelja 17,30 subota 16,15
.TV LAV Vršac utorak 20,15 sreda 16,00
.TV RESAVA Svilajnac utorak 21,30, petak 16,00
.RTV STRELA Despotovac – Veliki Popović nedelja 21,00, utorak 19,00
.RTV PRIMA Bajina bašta subota 19,00 utorak 13,00
.RTV POŽEGA petak 22,00 nedelja 13,00
.TV DISKOS Aleksandrovac petak 22,30 subota 18,00
.TV KLIK Arilje ponedeljak 20,00, četvrtak 17,30
.RTV FOCUS Vranje subota 18,00 nedleja 17,00
.TV KLISURA Vlasotinac-Grdelica-Leskovac subota 20,00 utorak 20,00
.TV BAČKA Vrbas subota 13,00 ponedlejak 9,15
-TV BLACE subota 22,00 nedelja 16,30
.TV TRANS Negotin subota 21,00 ponedeljak 15,00
.TV LJIG subota 23,00 nedelja 21,00
.VIKOM RTV Banja Luka Republika Srpska nove emisije nedlejom od 10,00, ostalim danima od 10,00 emituju se stare smijije , Vikom muzic nova emisija subotom od 21,00, ostalim danima repriza starih emisija od 12,00
.RTV CARIČIN GRAD Lebane (od Kruševca do Leskovca)
četrvtak 22,05, nedelja 13,00, utorak 14,00
.RTV ZVIŽD Kučevo nedelja 21,00 ponedeljak 17,00
.RTV KISS Kosovska Mitrovica Kosmet četrvtak 19,00 , nedleja 17,00
.RTV PLUS Šilovo Kosmet nedelja 12,00 sreda 15,10
.TV GOLIJA Ivanjica subota 18,00 i 22,00, nedelja 16,00
.TV MIX Kraljevo subota 16,30 ponedeljak 21,00
.RTV TRSTENIK subota 20,30, nedelja 16,30
.TV RITAM Vranje petak 19,00 sreda 22,00
.RTV BISER Požarvac subota 21,00 nedlja 14,00
.NTV ANTENA Bijeljina REPUBLIKA Srpska petak 21,00 subota 14,30
.TV LASER Svrljig petak 23,00 subota 18,00
.RTV RUBIN Kikinda subota 18,00 nedelja 13,00
.TV T1 Majdanpek-Zaječar subota 19,00 Nedelkja 11,00
.ITV SIRIUS Gradačac enitete Federacija BIH suota 15,00 nedelja 23,pp
-.TV SEHARA Prebola Slovenia nedalja 16,00 utorak 22,00
.TV VRNJAČKA BANJA nedelja 17,00 utorak 13,00
.RTV BRANIČEVO Petrovac na Mlavi subota 17,00 nedelja 13,00
.TV ZLATAR Nova Varoš subota 22,00 nedelja 16,00

Image may contain: Drasko Acimovic, sitting, beard and indoorDraško Aćimović
Advertisements

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *